Шановні батьки майбутніх першокласників

2023-2024 н.р.!

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

У новому 2023-2024 навчальному році заяви на прийняття дитини до школи подаються у електронному вигляді шляхом реєстрації на сайті: https://school.isuo.org/

З повагою, адміністрація закладу.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти,створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

У новому 2021-2022 навчальному році заяви на прийняття дитини до школи подаються у електронному вигляді шляхом реєстрації на сайті: school.isuo.org

Ви можете самостійно зареєструватися на сайті та подати заяву до школи або прийти особисто до школи із документами(паспорт одного з батьків та свідоцтво про народження дитини), де ми вам допоможемо подати заяву на прийом дитини до школи.

З повагою, адміністрація школи.

Інформація про вступ до школи

документи, які необхідні для вступу до 1 класу:

- заява батьків,

- копія свідоцтва про народження дитини,

- паспорт одного з батьків,

- медична картка

документи, які необхідні для переводу з іншої школи:

- заява батьків,

- копія свідоцтва про народження дитини,

- паспорт одного з батьків,

- особова справа учня (учениці),

- медична картка

Десять заповідей для батьків майбутнього першокласника:

1.Починайте "забувати" про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу вдома, визначте коло її обов'язків. Зробіть це м'яко: "який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд".

2.Визначте загальні інтереси. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).

3.Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватися в сімейному бюджеті (наприклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той і на інший продукт).

4.Не лайте, а тим більше - не ображайте дитини в присутності сторонніх. Поважайте почуття й думки дитини. На скарги з боку навколишніх, навіть учителя або вихователя, відповідайте: "Спасибі, ми обов'язково поговоримо на цю тему".

5.Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації, що виникли з однолітками і дорослими. Щиро цікавтеся її думкою, тільки так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію.

6.Постійно говоріть з дитиною. Розвиток мовлення - запорука гарного навчання. Були в театрі (цирку, кіно) - нехай розповість, що більше всього подобалося. Слухайте уважно, ставте запитання, щоб дитина почувала, що це вам цікаво.

7.Відповідайте на кожне запитання дитини. Тільки в цьому випадку її пізнавальний інтерес ніколи не вгасне.

8.Постарайтеся хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини. Бачити світ очима іншого - основа для взаєморозуміння.

9.Частіше хваліть вашу дитину. На скарги про те, що щось не виходить, відповідайте: "Вийде обов'язково, тільки потрібно ще раз спробувати". Формуйте високий рівень домагань. І самі вірте, що ваша дитина може все, потрібно тільки допомогти. Хваліть словом, усмішкою, ласкою й ніжністю.

10.Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах. Погодьтеся, що вони не завжди розумні. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу. Повага до дитини зараз - фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому.

перший раз - у перший клас!

Вступ дитини до школи - довгоочікуваний, хвилюючий і досить відповідальний момент в житті дитини. Адже, вчорашній дошкільник набуває новий соціальний статус - статус школяра. Останнє "вільне" літо дошкільників особливо тривожне і для батьків. Тож деякі з них прагнуть виконати за це літо всю програму першого класу. І бувають дуже розчаровані, коли на попередній співбесіді чують, що їхня дитина не підготовлена до школи.

Психологи виділяють три аспекти шкільної зрілості (або психологічної готовності до школи): інтелектуальний, емоційний і соціальний.

Інтелектуальна зрілість для віку 6-7 років - це вміння виділяти фігуру із тла, відтворювати зразок, здатність концентрувати увагу, встановлювати зв'язки між явищами і подіями, логічно запам'ятовувати, а також розвиток дрібних рухів руки і їх координації.

Емоційна зрілість - це ослаблення безпосередніх, імпульсивних реакцій і вміння тривало виконувати не дуже привабливу роботу, тобто розвиток довільності поведінки.

Соціальна зрілість - це потреба у спілкуванні з однолітками й уміння підкоряти свою поведінку законам дитячих груп, здатність приймати роль учня, уміння слухати і виконувати вказівки вчителя.

Список необхідних речей для першокласника

Шкільна форма не є обов'язковою. Але для шкільних заходів дітям потрібний одяг наближений до шкільної форми.

Одяг для уроків повинне бути зручним, підходити за розміром.

Змінне взуття.

Спортивна форма.Спортивне взуття (кеди, кросівки)

Ранець. Спинка ранця має бути твердою. Він не повинен важити більше 500 грам. Рекомендовано, щоб колір ранця був яскравим, а по краях були світловідбиваючі елементи.

Ручки сині кулькові, 2 шт. У ручок мають бути прогумовані вставки в тому місці, де притискаються пальці, дитині повинно бути зручно тримати її в руці. Тригранні ручки або спеціальні насадки на ручку допоможуть першокласнику тримати її правильно.

Зошити по 12 аркушів, в клітинку і у вузьку лінійку з додатковою лінією (для першокласників) - по 10 штук. Папір має бути досить щільний, не блискучий і з добре видимим розлініюванням.

Тека для зошитів.

Обгортки для зошитівта книжок. Як правило, для книжок вони продаються у наборахдля кожного конкретного класу.

Олівці прості, м’які(М), 2 шт.Олівці кольорові на 12 кольорів,

1 набір. Вони мають бути хорошої якості, яскравими, не кришитися і не ламатися в процесі роботи.

Гумка м’яка 1шт. Точило для олівців з контейнером 1шт.

Пенал, 1 шт.

Пластилін. Краще купити пластилін з натуральних компонентів, він безпечний і піддатливий для ліплення.

Дощечка для ліплення з ножиками, 1 набір.

Фарби акварельні, 1 набір.

Фарби гуашеві, 1 набір.

Альбом для малювання на 24 с, 1шт.

Стакан-непроливайка 1шт.

Палітра 1шт.

Ножиці із закругленими кінцями.

Клей ПВА в тюбику(бажано з наконечником-дозатором).

Клей-олівець, 1 шт.

Набір кольорового паперу (формат А4).

Набір кольорового картону (формат А4).

Набір пензликів для малювання.

Підручниками забезпечить школа. Зошити з друкованою основою закупите у вересні.

Ось і все. Однак, як правило, турботливі батьки обов'язково купують щось зайве.Тому, коли захочете перестаратися, згадайте про те, що ручки з п'ятьма стержнями, музичні пенали, папки з «секретними кодами» та інші канцелярські «навороти» першокласнику не потрібні!

Кiлькiсть переглядiв: 261

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.